Модернізація насосних станцій  

Насосна станція є цілим комплексом гідротехнічного обладнання та споруд, який використовується для перекачування господарсько-побутових, промислових або зливових стічних вод у тих випадках, коли їх відведення самопливом неможливе.

Загальне споживання енергоресурсів у значній мірі залежить від насосного обладнання. Однак енергоефективність насосної станції часто виявляється нижче енергоефективності встановлених на ній окремих насосів. Причина цього полягає у невідповідності робочих характеристик обладнання та системи в цілому, а також в неправильному управлінні нею. Для підвищення ефективності підприємства необхідно знизити вартість експлуатації насосного обладнання, підвищити його надійність і довговічність. Таким чином, потрібна модернізація обладнання, а інколи і заміна, з урахуванням всіх особливостей технологічних процесів, що протікають в системі.

Компанія Енергозберігаючі технології виконає роботи з монтажу насосних станцій, налагодження насосного обладнання, реконструкції і ремонту устаткування насосних станцій (каналізаційних, дренажних, пожежогасіння) тощо.

НАШІ ПРОДУКТИ

ПРОЕКТУВАННЯ / ОБЛАДНАННЯ / РІШЕННЯ