Насоси  

Компанія Енергозберігаючі технології пропонує своїм клієнтам сучасне насосне обладнання для систем опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції, кондиціювання, основними характеристиками якого є енергоефективність, надійність та зручність в експлуатації.


Лінійка обладнання включає зовнішні відцентрові насоси (вихрові насоси, моноблочні насоси, консольні насоси, багатоступінчасті горизонтальні та вертикальні насоси, шестеренні насоси, автоматичні насосні станції, станції підвищення тиску), широкий спектр свердловинних насосів діаметром від 4 до 12 дюймів, потужністю від 0,37-300 кВт, широкий ряд каналізаційних і фекальних насосів, а також, циркуляційні насоси з мокрим ротором для опалення.


Електронасоси випускаються як для побутового, так і промислового застосування. Можливе виготовлення електронасосів з чавуну, нержавіючої сталі, а також бронзи.

Насоси IMP Pumps

Насоси CNP (Китай)

Panelli (Італія)

Насоси STANDART (Турція)

KURLAR (Туреччина)

Компанія Енергозберігаючі технології співпрацює з великою кількістю виробників насосного обладнання, тому може запропонувати своїм клієнтам рішення на будь-який гаманець.

НАШІ ПРОДУКТИ

ПРОЕКТУВАННЯ / ОБЛАДНАННЯ / РІШЕННЯ