Відновлення України під час війни

...

ТОВ «ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ» - найбільша в Україні вертикально­ін тегрована структура у водоканальному секторі економіки. Вже 25 років компанія працює для українців в усіх без винятку областях країни, а також є членом правління Асоціації «Укрводоканалекологія».

Компанія активно працює над відновленням постраждалих під час війни систем та устаткування водоканалів. Має досвід роботи з: ЮНІСЕФ, ЧЕРВОНИМ ХРЕСТОМ, Save the Children, PEOPLE IN NEED, OXFAM та іншими організаціями.

У співпраці з Червоним Хрестом компанія виконала поставку насосного обладнання, шафи керування до насосного обладнання та запірної арматури до селища Бородянка, де була пошкоджена головна каналізаційна станція та трубопровід.

У місто Краматорськ надали частотний перетворювач на фільтрувальну станцію, яка забезпечує 70% мешканців питною водою.

Для міста Суми, де була пошкоджена свердловина водоканалу, відвантажили шафу керування для свердловинного насоса, наразі готується поставка ще однієї такої шафи.

Представники підприємства сьогодні працюють у місті Макарів, де через обстріли були пошкоджені каналізаційна насосна станція та башта свердловини лікарні в побудованому модульному містечку. Тут виконується реконструкція КНС та свердловини, роботи включають встановлення нового насосного обладнання, автоматики і модульної станції очистки води.

Спільно з організацією Save the Children готується поставка насосного обладнання з автоматикою для пошкодженої КНС Харківського водоканалу.

За підтримки OXFAM у селищі Горенка здійснюється реконструкція КНС та поставка свердловинних насосів з автоматикою.